fbpx

Veslařský klub Perun Ostrava

založen v roce 1893

Nábor

VESLAŘSKÝ KLUB PERUN OSTRAVA
NABÍRÁ NOVÉ ČLENY

Hledáme:

kluky a holky od 9 let. Hledáme i ty, kteří nemají sportovní postavu či nedělali žádný sport.
Přijď i pokud si skončil si s jiným sportem, přijď vyzkoušet veslování! Všechno tě rychle naučíme, aby si se stal co nejdříve rovnocenným spoupeřem pro kluky a holky ve tvém věku.  

Tréninky:

V zimě či nepříznivých klimatických podmínkách probíhají tréninky v posilovně či tělocvičně v
Pondělí, Úterý, Středa, Pátek od 16:00 – 18:00 hod. Přesnější informace ohledně organizace tréninků s vámi probereme na vaší první návštěvě.

Přijďte se společně s rodiči nebo kamarády podívat do naší loděnice. Z důvodů závodů, soustředění či plánovaného odpočinku nás můžete výjimečně minout, pokud nechcete riskovat, že nás minete domluvte se s hlavním trenérem telefonicky nebo emailem.

TĚŠÍME SE NA VÁS !

Co vzít s sebou:

Na první návštěvu loděnice není potřeba téměř nic. Půjde pouze o informativní setkání. Prohlídku loděnice, sportovišť a předání informací o chodu klubu a tréninzích.
Na následující trénink již je zapotřebí sportovní úbor. Není potřeba nic speciálního, z počátku postačí styl školního tělocviku na ven a to dle počasí.

Nabízíme:

  • rozvoj fyzické a psychické kondice
  • sportovní trénink v přírodě
  • výbornou přátelskou atmosféru a dobrou partu
  • kvalitní odborné vedení trenérským kolektivem
  • výlety do přírody
  • letní soustředění
  • zimní soustředění

Požadujeme:

  • základní plavecký výcvik !
  • dobrý zdravotní stav

Průběh zaškolení:

Prvním krokem nováčka je nácvik hrubé motoriky a správné zapojování hlavních partií při veslařském pohybu. K tomu nám výborně slouží veslařský trenažér.
Po jejím zvládnutí už následuje skutečná loď pro větší posádku se zkušeným veslařem (trenérem). Nemusíte mít strach z nechtěné koupele, povětšinou přijde první koupel až v okamžiku, kdy si veslař myslí, že už to zvládá, což si začátečníci poměrně dlouho nemyslí.

Nabízíme příjemné sportovní vyžití poblíž centra Ostravy a přitom v klidném prostředí Odry.

Členské příspěvky:

Roční členský příspěvek pro rok 2019 i 2020 je 3000 Kč. Nový člen platí pouze polovinu v prvním půl roce, druhou pro další půl rok. Při nástupu po 1.10. pouze 500 Kč.
Roční členské příspěvky je možné rozdělit po požádání do dvou splátek. Obvykle se platí na rok do konce března.
Členský příspěvek u nového člena stačí zaplatit cca měsíc po podání přihlášky – po informaci o přijetí do klubu. (Přihláška musí být schválena výborem, který zasedá cca 1x/měsíc.)

Informace pro rozhodnuté:

Pokud se ti bude u nás líbit a rozhodneš se stát členem, níže (v sekci přílohy) přikládáme pár dokumentů/odkazů pro tebe i rodiče, které si můžete v klidu pročíst:

Přílohy