Prázdninová pozvánka mládeži

  • V neděli 18.8.2019 v 10:00 a 11:00, poté odpoledne v 15:00 a 16:00 (tento den proferujeme)
  • a pak od pondělí 19.8. do čtvrtka 22.8. 2019 vždy v 10:00 a 11:00 pouze po domluvě s trenéry (vzhledem k náročnosti akce)

si veřejnost od 10 do 18 let může přijít k nám na klub vyzkoušet jaké to je být veslařem. Ukážeme vám náš klub, který je nejstarším sportovním klubem na ostravsku. Dále si budete moct zkusit jízdu na veslařském trenažéru, na kterém vám zkušení trenéři veslování vysvětlí základní techniku. To vše pro hlavní část, kdy si budete moct vyzkoušet jízdu na cvičné veslařské lodi pro jednoho s bočními plováky (podobně jako boční kolečka na dětském kole). Akce je zdarma. Se zájemci, kteří budou chtít pokračovat s veslováním v našem klubu se domluvíme na místě na dalším postupu.

Požadujeme dobrý zdravotní stav a základní plavecký výcvik. Ten požadujeme z důvodu bezpečnosti, 99% lidem nehrozí nedobrovolné koupání. Doporučujeme uplejší sportovní oblečení z důvodu nezaháknutí vesel při pohybu u těla, tak z důvodu zajetí oblečení pod pojízdný vozíček. Do lodi je možné jít jak ve vlastních botech, tak bez nich, jen doporučujeme nějaké s užší patou.

Jelikož je nedělní akce veřejná a bez rezervací, nemůžeme zaručit při nárazovém příchodu velkého množství lidí, že si chvilku nepočkáte než na vás dojde řada. Má být hezky, tak k nám neváhejte dorazit klidně i na kole, po cyklostezkách podél řeky je to blízko z každé části Ostravy.

Těšíme se na vás